profesyonel tanıtım

Just another WordPress.com site

>BLUE HOUSE

>

BLUE HOUSE &ENİYİMARKA .NET İŞBİRLİĞİYLE SİZLERE YENİ BİR SÜPRİZ DAHA

ÖNCE FİRMAMIZI TANIYALIM

80 yılı aşkın bir ticari geçmişe sahip olup iştirakleri içinde Türkiye’nin köklü kuruluşlarını bulundurmaktadır. Grup; tekstil, çimento, gayrimenkul, elektrikli ev aletleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Tekstil Sektöründe Tarman GroupTarman Group tekstil sektöründe 1925 yılından beri faaliyet göstermektedir. Aslen Kayserili olan Tarman ailesi, 1946 yılına kadar Kayseri’de, ve daha sonrasında Ankara’da Tarman Kardeşler adı altında yatırım ve faaliyetlerine devam etmiştir. 1977 yılında İstanbul’da Tarman Tekstil A.Ş kurulmuş olup, çalışmalarını sürdürmektedir. Tarman Tekstil A.Ş halen Türkiye’nin önde gelen tekstil firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.Türkiye’nin saygın ve en eski tekstil fabrikalarından biri olan İpekiş Mensucat Tarman Group bünyesinde bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak yünlü kumaş üretimi alanında faaliyet gösteren ve temelleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından atılmış olan İpekiş Mensucat T.A.Ş, halen Paris, New York, Londra, Milano gibi dünya moda merkezlerinde faaliyet gösteren ünlü markalara özel üretim yapmaktadır. Ayrıca yurtiçinde de saygın hazır giyim markalarına özel kumaş koleksiyonu üretmektedir.Çimento Sektöründe Tarman GroupTarman Group çimento sektöründeki faaliyetlerine 1967 yılında Ankara’da Baştaş Çimento ile başlamıştır. 40 yılı aşkın bir süredir Türk Çimento Sanayi’nin önemli bir kısmında söz sahibi olan Tarman Group, ülkemizin köklü çimento fabrikalarına ait hisseleri iştirakleri içerisinde bulundurmaktadır.
Gayrimenkul Sektöründe Tarman Group
Tarman Group, gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerini mülkiyeti kendine ait gayrimenkulleri seçkin ulusal ve uluslararası firmalara uzun vadeli kiraya vererek gerçekleştirmektedir.Tarman Group bünyesinde M.T.M Gayrimenkul İnşaat Tekstil İç ve Dış Tic. A.Ş, İstanbul ve İzmir bölgelerinde ağırlıklı olarak faaliyet göstermektedir.Tarman Group bünyesinde Tarman Gayrimenkul İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş ağırlıklı olarak İstanbul ve Ankara’da faaliyet göstermektedir.Rezidans, plaza, iş merkezi, alışveriş merkezi ve şirket merkezleri alanlarında inşaat ve Gayrimenkul yatırımları bulunmaktadır. Elektrikli Ev Aletleri Sektöründe Tarman GroupTarman Group bünyesinde 2003 yılının Mart ayında Murat Tarman ve Mustafa Tarman tarafından Blue House markası kurulmuştur. Sayıları 300’ü bulan Teknik Servis altyapısı ve kendi bünyesinden yönlendirdiği Müşteri Hizmetleri ve bugün mevcut modelleri ile toplam model sayısı 170’e ulaşan Blue House markasıyla küçük elektrikli ev aletleri sektöründe yerini almıştır.Ürünlerin en belirgin özelliği gerçek anlamda kaliteli, pratik ve işlevsel olmalarıdır.

Reklamlar

21 Haziran 2010 - Posted by | BLUE HOUSE, Sponsorlar

1 Yorum »

  1. >çekiliş yapıldımı?kim kazandı?

    Yorum tarafından devince | 15 Ağustos 2010 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: