profesyonel tanıtım

Just another WordPress.com site

>Akdeniz’i Teninizde Hissedin Dalan Shop..

>
Dalan Kimya Endüstri A.Ş; Dalan Sabunlarının kurucusu Sn. Hamdi Dalan, bugünkü Dalan firmasının temelini, Dalan markalı geleneksel %100 zeytin özlü saf pirina sabunu üretimi ile İzmir’in Namazgah semtinde, 1941 yılında küçük bir sabunhanede başlamıştır.
Kuruluş, 1976 yılında Dalan Kimya Endüstri A.Ş.’ye dönüştürülmüş ve Pınarbaşı tesisleri kurulmuştur. Dalan Kimya, 2008 yılına kadar ihracatlarını 5 kıtada 135 ülkeye ulaştırmıştır.
Ürün yelpazesinde kalıp ve sıvı sabunlar, el ve vücut kremleri, tıraş kremi gibi kişisel bakım ürünleri ile gliserin, cips ve granül gibi endüstriyel ürünler bulunmaktadır. Dalan Kimya tesislerinde en son teknolojiler kullanılarak hijyenik ve çevreye dost bir üretim anlayışıyla kaliteli ve farklı ürünler üretilmektedir.


Müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde olduğuna inanan Dalan Kimya, 2003 yılında aldığı ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi (ISO 9001:2000 yönetim şekli olarak bu standartları uyguladığını gösteren belgedir.) ile iddialı faaliyetlerini tescil ettirmiştir. 2000 yılından itibaren katılınan ambalaj yarışmalarında birçok ödüller alınmıştır.
Dalanshop ise, Dalan Kimya End. A.Ş. tarafından üretilen ürünlerin e-ticaret sistemi ile tüketicilere doğrudan ulaşmayı amaçlamaktadır. Burada, hem iç piyasa hem de yurtdışındaki tüketiciler birçok ülkeye ihraç edilen ürünleri görüp satın alma şansına sahipler. Dalan Kimya’nın kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini aynen kabul edilen Dalanshop’tan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

http://www.dalanshop.com/

Reklamlar

10 Mayıs 2010 - Posted by | Akdenizi Teninizde Hissedin, Ürünler, Dalan Shop

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: