profesyonel tanıtım

Just another WordPress.com site

>Royal Savon Yakında En İyi Marka’da..

>

Yoğun İş Ve Yaşam Stresinin Doğal Çözümleri Royal Savon’da

Sabunlarımızın insanlar üzerinde vermiş olduğu aromaterapi etkisi Avrupa da çeşitli kliniklerde uygulanarak faydaları gözlenmiştir. %100 doğal malzemelerden yapılan, hayvansal ürünler kullanılmayan sabunlarımız büyük şehirlerin ve sosyal hayatın vermiş olduğu stresleri azaltma ve rahatlatmada birebir çözüm sunar.

Aromaterapi, bitkisel öz yağların kimyasal yapısı ve enerjilerinden faydalanan ve masaj, teneffüs (buğu), kompres, banyo ve diğer yollarla uygulanmasını içeren, sağlık ve güzelliği destekleyen doğal bir terapidir.Bitkisel öz yağlar, aromatik bitkilerden buhar-damıtma yoluyla elde edilen konsantre yağlardır. Bu öz yağlar günlük yaşamda genellikle kullanılan diğer vücut yağlarının aksine, cilt tarafından çok kolay emilen, faydalı etkileri olan ve dikkatle kullanılması gereken yağlardır.
Koruyucu sağlığın genelde hastalıklardan korunmak için bedeni güçlendirmeye dayandığı bilinmektedir. Aromaterapi’den faydalanmak için çok belirgin bir şikayetinizin olması gerekmez.Günümüzün stresli yaşam biçiminden kurtularak sağlıklı bir ruh, beden ve zihin gücüne sahip olmak için de Aromaterapi’den yararlanabilirsiniz.

Reklamlar

26 Nisan 2010 - Posted by | Blog Hediye Çekilişleri, Blog Kampanyaları, En Güzel Marka, En İyi Marka, Gelecek Kampanyalar, Royal Savon, Sponsorlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: